Biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 13, LT-63313, Alytus
Tel. (8 315) 7 66 30, (8 315) 7 66 31
El. paštas darzelis@alytauslinelis.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191054425

Žaislų paradas

         Nuo kovo mėn. 25 d. iki balandžio mėn. 30 d. vyko respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio  amžiaus vaikų ir jų tėvų, mokytojų ilgalaikis projektas „Mylimiausias pasakos veikėjas“, kuris skirtas tarptautinei teatro ir vaikiškos knygos dienai paminėti.  Šio projekto tikslas – plėtoti vaikų meninę raišką ir kūrybinius gebėjimus, didelį dėmesį kreipiant į tvarumo svarbą.  Lėlės buvo gaminamos iš antrinių žaliavų, audinių atraižų. Išbandytos tradicinės ir netradicinės raiškos priemonės ir technika. Didelis dėmesys skirtas puoselėti lietuvių kalbą pagal amžių priimtinais būdais ir formomis.

        Projektas buvo vykdomas dviem etapais: 1 etapas – parodos organizavimas, 2 etapas – baigiamasis renginys – muzikinis „Žaislų paradas“, kurio metu vaikai demonstravo lėles ir  deklamavo tarmiškai sukurtus ketureilius.

Projekto darbo grupė: Janina Brindzaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, Ginvilė Simanavičienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, Marytė Peleckienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, Laima Labutytė, meninio ugdymo mokytoja

Video nuoroda   https://www.youtube.com/watch?v=p4h8G5YvBLI