Biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 13, LT-63313, Alytus
Tel. (8 315) 7 66 30, (8 315) 7 66 31
El. paštas darzelis@alytauslinelis.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 191054425

Ilgalaikio projekto „Apkabinkime žemę gerais darbais“ 4 – ojo etapo „Augu sveikas“ sporto savaitė „Sportuojanti šeimynėlė“

Trumpalaikis projektas „Sportuojanti šeimynėlė“ buvo vykdomas lopšelyje-darželyje „Linelis“ 2019 m. birželio 3 – 7 dienomis. Projekto idėja – judėjimas – sveikatos vitaminas.

        Pirmąją dieną lopšelio-darželio vaikai susipažino su personažais – Pepe, jos senele ir laiškanešiu, kuris kiekvieną dieną atnešdavo laišką su jame nurodytomis užduotimis vaikams. Dainuodami daineles, šokdami bei piešdami spalvotomis kreidelėmis  ant asfalto, vaikai linksmai paminėjo vaikų gynimo dieną.

       Antrąją dieną vaikai pradėjo visuotine mankšta lopšelio-darželio kieme, sulaukę laiško su užduotimis, vaikai skambiais šūkiais pristatė savo komandas. Po to ėjo į lauko aikšteles atlikti sportinių užduočių.

        Trečiąją dieną vaikai po visuotinės mankštos lankėsi draugų aikštelėse ir ten atliko paruoštas sportines užduotis.

        Ketvirtąją dieną,  po visuotinės mankštos, vyko orientacinis sportas „Paslėpto daikto paieška“. Vaikai, pagal auklėtojų  arba pačių nubraižytą planą, lyg kokie piratai, su didžiausiu smalsumu ieškojo lobio.

         Penktąją dieną vyko užbaigimo šventė, į kurią buvo pakviesti ir vaikučių tėveliai. Visų laukė staigmena. Vaikus linksmino į svečius atvykusi Pelytė Mikė. Iš Pepės ir jos seneles vaikai sužinojo apie sveikos mitybos bei sporto naudą žmogaus organizmui. Visų grupių vaikučiai kartu su tėveliais mankštinosi, o vėliau su Pepe atliko sportines užduotis, išdėstytas lopšelio-darželio teritorijoje.

        Vaikai patyrė judėjimo džiaugsmą, išbandydami jėgas įvairiose rungtyse, sustiprino ryšį su šeima, įtvirtino žinias apie sveikatą. Tik   sveikas vaikas – laimingas vaikas.

                                                  Parengė auklėtojos: Virginija Gervelienė ir Jolita Benevičiūtė